Moduł drukujący BB (Print Core BB)

539,00 zł
Brutto

Moduł drukujący BB (Print Core / Support Core) do drukarki Ultimaker 3

Ilość

  • Fachowa obsługa i bezpieczeństwo zakupów Fachowa obsługa i bezpieczeństwo zakupów
  • Wysyłka w ciągu 24h Wysyłka w ciągu 24h
  • 24 miesiące gwarancji 24 miesiące gwarancji

OPIS PRODUKTU

Moduł drukujący (Print Core / Support Core), wersja BB.
ultimaker_new_logo

Moduł drukujący Print Core / Support Core
Wersja BB – do materiału podporowego
Przystosowany do PVA
Średnica dyszy 0,4 mm

Profesjonalne drukowanie 3D właśnie stało się bardziej dostępne. Print Core to zintegrowany moduł drukujący do drukarki Ultimaker 3. W jednej obudowie umieszczona jest dysza, blok grzejny z podwójną barierą cieplną, grzałka, czujnik temperatury, chłodnica oraz elektronika sterująca. Moduł ten to nowa jakość w druku 3D – zoptymalizowany do konkretnych materiałów jest jednocześnie bardzo prosty do wymiany w drukarce. Dzięki temu mamy możliwość szybkiej zmiany modułu na inny, lepiej dopasowany do danego filamentu.

UNIKALNE CECHY

printcores_at_head

  • Dopasowanie do materiału. Specjalnie wyprofilowane wnętrze dyszy, dopasowane do konkretnego materiału aby zapewnić jak najlepsze drukowanie. Różne moduły do materiałów budulcowych i do wodorozpuszczalnego materiału podporowego.
  • Prosta wymiana. Konstrukcja umożliwiająca bardzo szybką i prostą wymianę modułu na inny model, dopasowany do konkretnego filamentu / kombinacji filamentów z jakich chcemy drukować. Można też (zalecane) stosować osobne moduły do każdego rodzaju filamentu – dzięki temu unikamy czasochłonnego czyszczenia dyszy po zmianie materiału np. z ABS na PLA.
  • Więcej materiałów. Moduły dostosowane są do drukowania min. z nylonu, PLA, ABS, CPE i PVA. Wkrótce także profile dla CPE+, PC i TPU 95A oraz osobny do materiału podporowego (BB).
  • Dokładniejsza kontrola temperatury. Zintegrowana konstrukcja pozwala na bardzo dokładną kontrolę temperatury drukowania.
  • Niezawodny i trwały. Lepsze efekty drukowania dzięki silikonowej osłonie wnętrza głowicy która zabezpiecza przed wyciekami filamentu.
100 Przedmioty